Hakkımızda

Kurumsal

Armapol Plastik 2009 yılından bu yana,kaliteli hizmeti ve dürüst ticareti kendisine ilke edinerek sektöründe kazanmış olduğu tecrübeyle ” Endüstriyel ” ve ” Dekoratif Işıklı Ürünler” alanlarında faaliyet göstermektedir. Armapol Plastik, ürettiği ürünlerin müşterinin zevkine hitap eden, yüksek kaliteli ve müşterinin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayacak bir çizgide olmasına özen göstermektedir. Bunu gerçekleştirmek için firmamız, yüksek teknolojilerle donatılmış Kısıkköy Sanayi Sitesi’ndeki fabrikamızda üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

Birçok sektöre hitap eden ürünlerimizin yanında, üretim tesislerimizde uygun maliyetlerde istenilen ürün özellikleri dahilinde müşteriye özel kalıp hazırlanıp üretim yapılabilir. Kalıp tasarım süreci, konusunda uzman proje birimimiz dahilinde tecrübeli mühendislerimiz tarafından yürütülecektir. Tasarımlar, ürün kullanım şartları, kolaylığı ve estetik hususlar göz önüne alınarak projelendirilecektir.

Armapol Plastik, kendi alanında gelişen yenilikleri ve yeni teknolojileri araştırarak gerekli gördüklerini kendi sistemine ve işleyişine dahil etmektedir. Teknik personelimiz, sektör dahilindeki diğer uzman kuruluşlarla iletişim halindedir. Plastik ve teknolojileri konusundaki fuarları takip ederek kendisini sürekli güncel ve gelişime açık tutmaktadır.

Armapol Plastik, bünyesinde kendi tasarlamış olduğu tüm ürünleri endüstriyel tasarım ve markalarla tescillemiştir. Uluslararası projelerimiz giderek artmakta olup, hacimli ihracat yapan firma olma yolunda da sağlam ve emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Armapol Plastik ismini Dünya çapında duyurmayı ve Türkiye de sektörünün en iyileri arasında bulunmayı hedeflemektedir.

Şimdi Yazın
💬 Yardım Gerekli mi?
Scan the code
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?